لطفا وارد شوید یا ثبت‌نام کنید تا به انجمن‌ها دسترسی کامل داشته باشید.

امتياز موضوع :
  • 0 رأي - معدل امتيازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ip
2006-05-13, 09:48 PM,
ارسال : #1
ip
اگه میشه یه توضیحی در مورد IP ماشینی که از یک ISP (dial up) به اینترنت متصل است بدید.اگر من بخوام به اون ماشین ping کنم راهش چیست چون اون ماشین ظاهرا ip valid نداره
ممنون میشم اگه یه link در این مورد بدید.
جستجوی تمامی ارسال های کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
2006-05-14, 01:16 PM,
ارسال : #2

با اجرای دستور ifconfg می‌تونید روی ماشینی که به اینترنت وصل شده روی اینترفیس ppp0 آدرس IP اش رو ببینید و می‌شه فهمید که valid هست یا valid نیست! اگه ولید بود با هموم آدرس از ماشین دیگه‌ای می‌تونید بهش وصل شید. اگه سرویسی چیزی روش درحال اجرا باشه.

[ltr]Life *free = new Life(const long OpenSource);[/ltr]
مشاهده تارنمای کاربر جستجوی تمامی ارسال های کاربر
2006-05-14, 05:17 PM,
ارسال : #3

وصل شدن به اون ماشین چه کمکی می‌کنه به شما؟!

[ltr]
$Nəvid$
In a world without any fences or walls,
Who needs gates or windows ?
گنو ایران | لیست مقالات فارسی گنو ایران |
[/ltr]
2006-05-14, 09:53 PM,
ارسال : #4

نوید جون جدیدا خیلی به همه چی گیر میدی . شاید این دوستمون می خواد remote به دوستانش کمک کنه.!!!! Smile

دوست عزیز برنامه هایی هستند که دو طرف می تونند نصب کنند و بتونند کامپیوتر های یکدیگر رو مدیریت کنند . سایت هایی هستند که به رایگان در اختیارتون بزارن . متاسفانه من خیلی وقت سراغش نرفتم اسماشون یادم نیست . می تونید serch کنید Smile

Don't bother, we're using GNU/Linux everywhere, even there Big Grin
Linuxmotto
گروه کاربران لینوکس اصفهان
2006-05-15, 03:29 PM,
ارسال : #5
Re: ip
nima0102 نویسنده :اگه میشه یه توضیحی در مورد IP ماشینی که از یک ISP (dial up) به اینترنت متصل است بدید.اگر من بخوام به اون ماشین ping کنم راهش چیست چون اون ماشین ظاهرا ip valid نداره
ممنون میشم اگه یه link در این مورد بدید.

ممکنه Ip طرف Valid باشه در عین حال Nat هم شده باشه . در این صورت کاری که مدنظر شماست غیر ممکنه و متاسفانه اکثر Isp ها Nat میکنند .

Wish you Were here ...
2006-05-16, 01:47 PM,
ارسال : #6

Zoup می‌شه بگی یعنی چه هم NAT باشه هم IP طرف Valid باشه. من تا حالا فکر می‌کردم که NAT را برای IPهای None-Valid استفاده می‌کنند.
2006-05-16, 02:24 PM,
ارسال : #7

sadeqn نویسنده :Zoup می‌شه بگی یعنی چه هم NAT باشه هم IP طرف Valid باشه. من تا حالا فکر می‌کردم که NAT را برای IPهای None-Valid استفاده می‌کنند.

یکی از کارایی که تکنیک ای مثل Snat میتونه انجام بده اینه که آدرس Source روی Ip رو عوض کنه ، فرقی نمیکنه چه جور Ip یی باشه ، خیلی وقت ها پیش میاد شما یک کلاس 25/ دارید ولی احتیاج به یک کلاس 24/ پیدا میکنید ، در این صورت باید نصف این کلاس رو Snat کنید .

Wish you Were here ...

رفتن به انجمن :

کاربران در حال مشاهده موضوع : 1 مهمان