لطفا وارد شوید یا ثبت‌نام کنید تا به انجمن‌ها دسترسی کامل داشته باشید.

امتياز موضوع :
  • 0 رأي - معدل امتيازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سورس نرم افزار
2006-05-26, 07:30 PM,
ارسال : #1
سورس نرم افزار
19 -با سلام مجدد وتشکر . داشتم از پاسخ دادنتان نا امید می شدم . خوب وقتی یک نرم افزار نصب شد ، وقتی بخواهید فراخوانش کنید در ترمینال، باید قبلا مسیر لایبرری و خودنرم افزار وغیره را جایی معرفی کنید که شناسایی شود. این کار را در شلی بنام .cshrc انجام دادم . یعنی مسیرهای مربوطه را تعریف کردم وبعد برای فراخوانی نرم افزاراین فایل را معرفی کردم .دقیقا :
csh
source .cshrc
doris input_m.initial
command doris not fined
دوریس اسم نرم افزارم است.

این هم فایل .cshrc

setenv GMTHOME /usr/local/GMT
setenv PROJ /usr/local/proj
setenv FFTW /usr/local/fftw-3.0.1
setenv DORIS /usr/local/doris
setenv NETCDFHOME /usr/local/netcdf

setenv MANPATH /usr/share/man:/usr/local/man:/usr/X11R6/man:$GMTHOME/man:$PROJ/man:$FFTW/man:$DORIS/man:$NETCDFHOME/man
setenv LD_LIBRARY_PATH /usr/local/lib:/usr/lib:/usr/X11R6/lib:$GMTHOME/lib:$PROJ/lib:$FFTW/lib:$NETCDFHOME/lib
setenv LD_INCLUDE_PATH /usr/local/include:/usr/X11R6/include/X11:/usr/include:$FFTW/include:$PROJ/include:$GMTHOME/include:$NETCDFHOME/include
set path=(/bin /usr/bin /usr/local/bin /opt/kde3/bin /opt/gnome/bin /usr/X11R6/bin $GMTHOME/bin $PROJ/bin $FFTW/bin $DORIS $NETCDFHOME/bin .)
#Add /opt/GMT/www/gmt/gmt_services.html as browser bookmark

امیدوارم زودتر جواب دهید اگر زحمتی نباشد.
با تشکر
جستجوی تمامی ارسال های کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
2006-05-26, 08:47 PM,
ارسال : #2

اگه منظورت این یروژه <!-- m --><a class="postlink" href="http://doris.sf.net">http://doris.sf.net</a><!-- m --> است کدش رو گرفتم و یه کد ساده هم زدم . یروژه خیلی جالبیه . ولی شما چه نیازی داری که cshrc رو تغییر بدی ؟ شما باید makefile اش رو تغییر بدی و بعد هم دستور make و بعدش از باینری هاش استفاده کنی . دیگه csh رو چی کار داری ؟
جستجوی تمامی ارسال های کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

رفتن به انجمن :

کاربران در حال مشاهده موضوع : 1 مهمان