لطفا وارد شوید یا ثبت‌نام کنید تا به انجمن‌ها دسترسی کامل داشته باشید.

موضوع بسته است 

امتياز موضوع :
  • 0 رأي - معدل امتيازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چرا لینوکس شریف رایگان نیست
2006-06-13, 12:13 AM,
ارسال : #61

18 هزار تومان براي يك سيستم عامل بومي با حمايت تلفني و برخط عدد كمي هست . اگر شماها در مملكتي زندگي ميكرديد كه مجبور بوديد حتي براي شبكه هاي عادي تلويزيون هم پول پرداخت كنيد ( امريكا و اغلب كشورهاي اروپائي ) آنگاه متوجه بعضي از واقعيتها ميشديد . حمايت نياز به پشتيباني مالي داره و هزينه اي كه شريف لينوكس از كاربران ثبت شده اش ميگيره رقم زيادي نيست . خصوصا كه لينوكسشون رو من تست كردم و ازش خوشم اومد و اگر لازم باشه حاضرم به ديگران توصيه اش بكنم . پارسيكس آلن و دوستانش هم تلاش قابل احتراميه اما هنوز حتي از گنوم ترجمه شده معمولي كه در دسترس هم هست حمايت نميكنه و تنها تفاوتش با KANOTIX وجود سوئيچ كيبورد فارسي از پيش فعال شده هست . دستكاري Grub و ... . كاري كه شريف لينوكس انجام داده است خيلي مفصلتر و فراتر از اين حرفهاست . همه ما عضو يك جامعه هستيم و بايد هنگام مواجهه با واقعيتها منطقي و فني برخورد كنيم . واقعيت اينه كه شريف لينوكس يك لينوكس فارسي نسبتا خوب هست ، شايد همونقدر خوب كه فلان لينوكس اسپانيائي يا هلندي خوب هستند ، و شايدم كمي بيشتر بخاطر مشكلات مربوط به تاريخ و حروف و جهت نوشتار و ... . در نهايت احترام به آلن ، پارسيكس فقط يك ريمستر ساده از Knoppix است ، و شريف لينوكس چنين چيزي نيست . طبيعيه كه اگر جمعي از شما هم تصميم بگيريد در قالب يك شركت لينوكستون رو توليد كنين و ازش حمايت كنين ميتونه به همين خوبي باشه و شما هم به گرفتن هزينه از مشتريها نياز خواهيد داشت . ميدونيد ؟ بايد براي تلفن و آب و برق و بنزين ماشين و بقيه موارد پول داد .
2006-06-13, 12:17 AM,
ارسال : #62

نقل قول :خصوصا كه لينوكسشون رو من تست كردم و ازش خوشم اومد و اگر لازم باشه حاضرم به ديگران توصيه اش بكنم
میتونی یه نسخه به ما هم بدی که تست کنیم؟
2006-06-13, 12:26 AM,
ارسال : #63

نقل قول :پارسيكس فقط يك ريمستر ساده از Knoppix است.

مشخصا شما چیزی از پارسیکس نمی‌دونید و اگرنه با کمال احترام چنین حرفی نمی‌زدید!

[ltr]Life *free = new Life(const long OpenSource);[/ltr]
مشاهده تارنمای کاربر جستجوی تمامی ارسال های کاربر
2006-06-13, 01:06 AM,
ارسال : #64

آلن عزيز . در كمال احترام در حال حاضر يك نسخه لايو و يك نسخه نصب شده از پارسيكس روي سيستم ام وجود داره و چيزي بيشتر از يك ريمستر نيست . من براي تو احترام فوق العاده اي قائلم . اين مساله به هيچ وجه شخصي و غير فني نيست ؛ با اطمينان بهت ميگم تو حتي نميدوني چه Patch هائي روي كرنل پارسيكس نصب شده ؛ پارسيكس همان KANOTIX ( كه يك ريمستر آلماني Knnopix هست ) هست با كمي دستكاري ساده . براي ساختن چيزي مانند پارسيكس مطالعه يك راهنماي 3 صفحه اي روي ويكي Knoppix و دريافت اسكريپتهاي مربوطه و دسترسي به اينترنت كافيه . اين بدين معنا نيست كه يك كار بي ارزش جلوه داده بشه . قطعا اين يك كار مفيد و قابل احترامه . من خواستم به دوستان كم تجربه تر گوشزد كنم كه بين ريمستر كردن يك توزيع و نصب يك كيبورد لي آوت و يك وال پيپير ، و بومي كردن لايبراري ها و بازنويسي بعضي از توابع و ...فاصله زيادي وجود داره . اگر بعضي از دوستان مايل بودند بد نيست در تاپيك ديگري بسته به نوع علاقه مندي شما نحوه ساختن يك توزيع اختصاصي از اسلكيوير ( با slax ) - دبيان ( با dss ) - آبونتو ( به كمك dapper و squashfs tools ) رو بنويسم . كار دشواري نيست ، و كار با ارزشي هست . بين اين دو بايد تفاوت قائل شد .

موفق باشي
2006-06-13, 01:33 AM,
ارسال : #65

Smile ببینم مهمان بالایی شوخی می کنی یا دوغ میل کردی؟ اگه فکر کردی شریف چیزی بیشتر از یه ریمستر ساده هست باید بگم اشتباه می کنی, بومی کردن هم شد کار؟ اگه ubuntu رو نصب کرده بودی و می زدی منو ها فارسی بشن می فهمیدی که چه قدر بومی سازی "لینوکس شریف" گسترده هست!!!
من خودم روی خیلی از روش های ساخت دیسک زنده کار کردم تقریبا میشه گفت همشون تئوری های خوبی هستند اما موقع عمل با مشکل مواجه میشن... حتی اون راهنمای 3صفحه ای که فرمودی. در ضمن بستگی داره توزیع اختصاصی که می فرمایی چطوری ها باشه؟!!!! اگه بخوای یه چیزی کشکی بسازی(اونی که شما مد نظرت هست) می تونی ibuild رو بگیری و نصب کنی تا با 1 کلیک توزیعت رو بسازه.

من خودم پارسیکس رو نصب نکردم(زنده تست کردم) ولی میشه برای ما بگی شما چطوری این همه اطلاعات رو از پارسیکس در آوردی؟ میگم برای ریمستر کردن آلن application theme رو فراموش کردی اونو هم عوض کرده بود, نه؟
مطمئنا اگه من هم یه توزیع ریمستر می کردم و براش چندین جسله برگزار می کردم مجبور می بودم که با قیمت 18500 بفروشم تا مخارج رو در بیارم:::::: lol خواهش می کنم لیست برتری هایی رو که لینوکس شریف داره بنویسید, من هم می خوام بدونم چی ارزش این توزیع رو به 18500 رسونده.
قول میدم بیشتر از 65% کسانی که توزیع شریف رو بخرند با مشکل های جدی مواجه میشن.
2006-06-13, 01:43 AM,
ارسال : #66

توزیع لینوکس‌شریف یک ریمستر است.وقتی خودشون دارن میگن ریمستر FC4 هست شما چرا کاسه داغ‌تر از آش شدید؟
2006-06-13, 01:53 AM,
ارسال : #67

نقل قول :بومی کردن هم شد کار؟ اگه ubuntu رو نصب کرده بودی و می زدی منو ها فارسی بشن می فهمیدی که چه قدر بومی سازی "لینوکس شریف" گسترده هست!!!

شايد وقتي كه كمي مطالعه ات بيشتر شد فهميدي كه بيشتر از نود درصد ترجمه فارسي Ubuntu رو اعضاي تيم شريف لينوكس انجام داده اند . از اين به بعد هر كسي كه از اين امكانات فارسي استفاده ميكنه به رايگان از تلاش اين تيم بهره مند هست . سعي كنيد بجاي كل كل كردن اونم به سبك كودكان زير 7 سال كمي بررسي كنيد .

نقل قول :توزیع لینوکس‌شریف یک ریمستر است.وقتی خودشون دارن میگن ریمستر FC4 هست شما چرا کاسه داغ‌تر از آش شدید؟

شايد بد نباشه معناي كلمه ريمستر رو توضيح بدم . وقتي از يك بسته لينوكس قسمتهائي رو حذف ميكني و پكيجهائي رو اضافه ميكني و علامت شركتت يا خودت رو ميزني اول و آخرش ريمستر كردي . كار خوبي هم هست . اما وقتي كد بنويسي و تنظيمات رو مفصل تغيير بدي ديگه يك ريمستر نيست . بالاخره اين روزها براي ساختن لينوكس يا بايد از خانواده دبيان استفاده كرد ، يا ردهت-فدورا يا اسليكوير و هر كسي هم يكدوم رو انتخاب ميكنه . اما ساختن يك لينوكس با ريمستر كه نتيجه اجراي چند اسكريپت ساده هست فرق ميكنه
2006-06-13, 02:19 AM,
ارسال : #68

اعتراض : اساتید ناظر، ارسال کابران مهمان می بایست غیر فعال باشد. البته اگر کسی دوست داشت.

در مورد بحث این آقای مهمان، لازم هست که کمی بیشتر و راحت تر صحبت کنیم. مثلا آقای مهمان شما حتما می دونی BackTrack هم یک ریمستر هست نه؟ یا شما به استفاده از اسکریپت های SLAX باز هم ریمستر می گویید؟ بله همه این ها ریمستر هستند، ولی من یک سئوال دارم ، مگر اشکالی دارند !!!

بیش از 80 درصد قسمت ترجمه برای دوستان شریف لینوکس هست؟ دستشون درد نکنه ! اما دقت کنید این کار برای بنیاد Gnome انجام شده و نه به سفارش گنوم توسط شریف لینوکس ! البته حتما می دانید که این میزان ترجمه خیلی به علت نیست. دوستان کمی قدیمی تر utf-8 را شاید می خواندند و در جریان داستان های تصویب استاندارد بودند !

کسی در مورد تلاش و زحمت دوستان شریف لینوکس مشکلی ندارد، فقط اینکه بنده خدایی از روی کم توجهی حرف هایی بزند که اصلا نفهمد واقعا به من یکی که بر می خوره !
2006-06-13, 02:58 AM,
ارسال : #69

آقایون یا خانومهای مهمان بی‌نام و نشان:
۱. از محدوده ادب خارج نشید.
۲. مربوط به موضوع بحث کنید.
۳. حمله شخصی نکنید.
وگرنه ناظرین انجمن - حداقل من یکی - به سرعت آثار تمام نوشته‌های خارج از محدوده ادب و موضوع شما رو معدوم می‌کنند.
برای هزار و چندمین بار؛ اگه نمی‌خواید ثبت‌نام کنید یه اسم مستعار برای خودتون انتخاب کنید تا معلوم باشه کی با کی حرف می‌زنه.
ممنون از توجهتون.

Those who sacrifice liberty for security deserve neither.
Benjamin Franklin
جستجوی تمامی ارسال های کاربر
2006-06-13, 02:59 AM,
ارسال : #70

اگر مجددا تذكر منو بخوني ميبيني كه از كلمات "قابل احترام" و "خوب" و "مفيد" استفاده كردم .
پس قطعا منم فكر ميكنم ريمسترينگ كار خوبيه . من نه ارتباطي با شريف لينوكس دارم و نه حتي از نزديك ميشناسمشون . لينوكس رو از بازار رضا خريدم . هجده هزار تومان . پول كمي هست براي من .
و سواد و تجربه ام بهم ميگه براي توليد اين محصول قطعا زمان و هزينه قابل توجهي صرف شده كه مقدار زياديش به رايگان منتشر شده كه ترجمه فارسي گنوم بخشي از اونه يا مثلا شمارگان فارسي و تغييرات ليب سي و سورت فارسي و تقويم و ...

ريمسترينگ كار مفيد و با ارزش و البته ساده اي هست . اما توليد يك لينوكس بومي با مشخصاتي كه گفتم واقعا زمانبر هست . كافيه كسي تجربه عملي داشته باشه تا متوجه اين مساله ساد بشه
من پارسيكس رو دوست دارم . بجاي اينكه Knoppix رو بگيرم پارسيكس رو هفته قبل داونلود كردم . چرا كه نه ؟ اما تهيه كردن چيزي مانند پارسيكس و كاملتر از اون با Dapper يك روز و نيم فرصت ميخواد
اما كد نويسي و عيب يابي كد و ...مسئله اش فرق ميكنه . من دارم سعي ميكنم اين تذكر رو جا بندازم كه بايد بين اين دو مساله تفاوت قائل بشيم و اگر در موردش حرف ميزنيم بجاي حرف زدن در مورد تصوراتمون در مورد واقعيت صحبت كنيم

( راستي جلال . مگه براي ثبت نام روي اين فروم به شناسنامه نياز داريم ؟ داشتن يا نداشتن اكانت اهميتي داره ؟ اگه يه اكانت بگيرم به اسم ممد تفاوتي تو محتواي نوشته هام ايجاد ميكنه ؟ )
2006-06-13, 05:03 AM,
ارسال : #71

من ارزش یک لیو سی دی اسلاکس رو هزار برابر بیشتر از ویندوز می دونم!کسی که ارزش چیزی رو درک کرده باشه هر قیمتی باشه تهیه اش میکنه!البته این قیمت یک خورده واسه کاربر خونگی تنده ولی باز کسی باهاش حال کنه میگیرتش!
2006-06-13, 10:10 AM,
ارسال : #72

> دوست مهمان ، وقتی شما برای خودتون شناسه ای انتخاب کنید، حتی به اسم غیر واقعی بحث بسیار عادلانه تر پیش میره Smile
2006-06-13, 10:27 AM,
ارسال : #73

نقل قول :براي توليد اين محصول قطعا زمان و هزينه قابل توجهي صرف شده كه مقدار زياديش به رايگان منتشر شده كه ترجمه فارسي گنوم بخشي از اونه يا مثلا شمارگان فارسي و تغييرات ليب سي و سورت فارسي و تقويم...
سلام
خیلی داری با سرعت میری دوست من! یه کم صبر کن با هم بریم. ;-)
به نظر شما اینها رایگان منتشر شده؟ اینهایی که گفتی همش از طرح‌های فارسی لینوکس بود که با پول به بعضی از شرکت‌ها واگذار شد. بنابراین پول کاری رو که انجام دادن گرفتند. ثانیا اگر کسی اومده تو جامعه نرم‌افزارهای آزاد/متن‌باز کاری کرده به هیچ عنوان حق منت گذاشتن نداره. مگه کسی مجبورشون کرده بود که بیان گنوم رو فارسی بکنن و بعد منتشرش بکنن؟ می‌تونستن به قول شما زمان نگذارند و انجام ندن.

نقل قول :نود درصد ترجمه فارسي Ubuntu رو اعضاي تيم شريف لينوكس انجام داده اند
درستش اینه که بگیم نود درصد ترجمه‌ی گنوم رو انجام دادن. حالا گنوم GPL هست و همه ازش استفاده می‌کنن. لابد از این به بعد هر توزیعی که گنوم فارسی رو تو توزیعش اضافه بکنه می‌خواهین بگین که شریف‌لینوکس اون توزیع رو فارسی کرده! آره؟
اگر هم منظورت برنامه‌ی نصابش باشه که خوب باید بگم اون ۹۰ درصد قضیه نیست! شاید ۵ درصد باشه! Tongue

دو تا نکته هست که به نظرم باید عنوان کنم.
یک: هیچ وقت سعی نکن که پارسیکس رو با لینوکس‌شریف در دو جبهه‌ی روبرو قرار بدی!
دو: طرفداری‌های بی‌موردی که از یه شخص یا شرکت خاصی انجام می‌گیره همیشه به ضرر همون شخص یا شرکت مورد نظر هست.

irix@Hell:~$ mkfs -t Free /body/.mind && mount -o rw /body/.mind /FreeMind
2006-06-13, 01:11 PM,
ارسال : #74

Anonymous نویسنده :آپارسيكس روي سيستم ام وجود داره و چيزي بيشتر از يك ريمستر نيست .

خوب Knotix هم یه ریمستر شده هست و خیلی توزیع‌های دیگه ریمستر شده هستند مثل شریف لینوکس بستگی داره این ریمستر کردن یه کار مذخرفی مثل کارامد باشه یا نه یه کاری مثل Kanotix و پارسیکس؟
اگر نگاه کنی پارسیکس از هسته تا برنامه‌های مختلفش رو تغییر دادند حتی KDE موجود روی Kantix رو به GNOME تغییر دادند و ....

[ltr]
$Nəvid$
In a world without any fences or walls,
Who needs gates or windows ?
گنو ایران | لیست مقالات فارسی گنو ایران |
[/ltr]
2006-06-13, 01:14 PM,
ارسال : #75

شايد وقتي كه كمي مطالعه ات بيشتر شد فهميدي كه بيشتر از نود درصد ترجمه فارسي Ubuntu رو اعضاي تيم شريف لينوكس انجام داده اند . از اين به بعد هر كسي كه از اين امكانات فارسي استفاده ميكنه به رايگان از تلاش اين تيم بهره مند هست . سعي كنيد بجاي كل كل كردن اونم به سبك كودكان زير 7 سال كمي بررسي كنيد .

دقیقا داشتم دنبال یه واژه‌ی مناسب برای این رفتار شما مهمانان بی نام می‌کردم، خودت گفتی، کل کل به روش بچه‌های هفت ساله.

اصلا فارسی وب شریف ٪۱۰۰ ترجمه‌ی گنوم رو انجام داده باشه خوب؟!! این یه کاری بوده در حیطه‌ی کامیونیتی و دستشون در اون حوزه درد نکنه، این دلیلی نمی‌شه که بگیم خوب شریف لینوکس یه لینوکس عالی هست، یا ما به اون‌ها مدیونیم پس بریم لینوکسشون رو بخریم یا هر چیز دیگه‌ای، شخصا اگر کسی خریده باشه این لینوکس رو کپی خواهم کرد.

ضمنا توجه داشته باشید که لینوکس ترووالدز و ۱۰ها فرد دیگه حاصل تلاش خودشون یعنی سیستم گنو/لینوکس رو مجانی در اختیار شما قرار دادند پس این چیزها دلیلی نمی‌شه که بگیم یه توزیع باید مجانی باشه یا نباشه و دقیقا ربطی به قضیه ندارند.

[ltr]
$Nəvid$
[/ltr]
2006-06-13, 01:37 PM,
ارسال : #76

Anonymos
اگر مجددا تذكر منو بخوني ميبيني كه از كلمات "قابل احترام" و "خوب" و "مفيد" استفاده كردم

البته می‌شه دشنام رو هم با احترام داد ;-)

هجده هزار تومان . پول كمي هست براي من .
خوش به حالتون که پولدارید :-) (شوخی بود ناراحت نشی)

ريمسترينگ كار مفيد و با ارزش و البته ساده اي هست

اگر در لیست پستی پارسیکس عضو بشید می بینید که کار خیلی ساده‌ای هم نیست.

من پارسيكس رو دوست دارم . بجاي اينكه Knoppix رو بگيرم پارسيكس رو هفته قبل داونلود كردم . چرا كه نه ؟ اما تهيه كردن چيزي مانند پارسيكس و كاملتر از اون با Dapper يك روز و نيم فرصت ميخواد
امشب یه ایمیل به مارک شاتل ورث می‌زنم بهش می‌گم که این ۶ ماهی که صرف کرده وقت پرت بوده و باید توی ۱.۵ روز این کار رو می‌کرده.
اما كد نويسي و عيب يابي كد و ...مسئله اش فرق ميكنه . من دارم سعي ميكنم اين تذكر رو جا بندازم كه بايد بين اين دو مساله تفاوت قائل بشيم و اگر در موردش حرف ميزنيم بجاي حرف زدن در مورد تصوراتمون در مورد واقعيت صحبت كنيم

اگه يه اكانت بگيرم به اسم ممد تفاوتي تو محتواي نوشته هام ايجاد ميكنه ؟
فکر کردی اسم من navid هست؟ کاملا در اشتباهی ..... اما لااقل اگر یه روزی من رو دیدی می‌دونی من همونی هستم که با اسم navid پست می‌فرستادم. اما مهمان می‌تونه شما باشید می‌تونه یه نفر دیگه باشه و معلوم نمی‌شه چند نفر در بحث شرکت کرده‌اند، یعنی شاید یه مهمان بیاد و کلی چرت و پرت بنویسه و بگه من همونی هستم که کلی پول بابت شریف لینوکس دادم، می‌تونید بگید اون نفر شما نبودید؟!

اما در نهایت به نظرم میاد بد نیست این تاپیک رو پاک کنم، چون به کل چرت و پرت نوشته شده، حقیقتا خودتون هم نمی‌دونید از چی دفاع می‌کنید از چی دفاع نمی‌کنید.
اصلا از چی شریف لینوکس ناراضی هستید از چیش نه؟! نمی‌دونید دقیقا پارسیکس چه کرده یا شریف لینوکس چه کرده،
اصلا نمی‌دونید هدف این‌ها چیه و شاید هم با نرم‌افزارهای آزاد آشنایی ندارید.
مهم اینه که ما به اندازه‌ی کافی نرم‌افزار آزاد داشته باشیم حالا «فارســی وب شــریف» می‌نویسدش یا هر کس دیگه‌ای،

[ltr]
$Nəvid$
[/ltr]
2006-06-13, 01:59 PM,
ارسال : #77

نقل قول :آلن عزيز . در كمال احترام در حال حاضر يك نسخه لايو و يك نسخه نصب شده از پارسيكس روي سيستم ام وجود داره و چيزي بيشتر از يك ريمستر نيست . من براي تو احترام فوق العاده اي قائلم . اين مساله به هيچ وجه شخصي و غير فني نيست ؛ با اطمينان بهت ميگم تو حتي نميدوني چه Patch هائي روي كرنل پارسيكس نصب شده ؛ پارسيكس همان KANOTIX ( كه يك ريمستر آلماني Knnopix هست ) هست با كمي دستكاري ساده . براي ساختن چيزي مانند پارسيكس مطالعه يك راهنماي 3 صفحه اي روي ويكي Knoppix و دريافت اسكريپتهاي مربوطه و دسترسي به اينترنت كافيه . اين بدين معنا نيست كه يك كار بي ارزش جلوه داده بشه . قطعا اين يك كار مفيد و قابل احترامه . من خواستم به دوستان كم تجربه تر گوشزد كنم كه بين ريمستر كردن يك توزيع و نصب يك كيبورد لي آوت و يك وال پيپير ، و بومي كردن لايبراري ها و بازنويسي بعضي از توابع و ...فاصله زيادي وجود داره . اگر بعضي از دوستان مايل بودند بد نيست در تاپيك ديگري بسته به نوع علاقه مندي شما نحوه ساختن يك توزيع اختصاصي از اسلكيوير ( با slax ) - دبيان ( با dss ) - آبونتو ( به كمك dapper و squashfs tools ) رو بنويسم . كار دشواري نيست ، و كار با ارزشي هست . بين اين دو بايد تفاوت قائل شد .

موفق باشي

خوب من باز هم ميگم شما چيزي از پارسيكس نميدونيد. شايد نسخه 045 يا 050 را بشه يه ريمستر ساده دونست ولي اين اصلا براي 080 ممكن نيست. هسته 080 تماما توسط من پچ شده و كاملا هسته مستقلي هست. حتي يكي دو تا پچ هم به پيشنهاد من روي كانوتيكس اضافه كردن. ميتوني سورس كرنل پارسيكس رو بگيري ببينيد. كافيه يه بار دستور dpkg -l | grep parsix رو بزني تا بفهمي چه خبره و....

من نميدونم چرا وقتي درباره چيزي اطلاعات درست نداريم بايد به خودمون اجازه بديم در مورد اون موضوع حرف بزنيم. اينطور رفتار كردن ميتونه نهايت .... يه آدم باشه. متاسفم واقعا.

(اين ويندوز عجب چيز مزخرفيه الان توي يه دانشگاه دارم اينو از توي ويندوز آزمايشگاه كامپيوترشون تايئ ميكنم)

[ltr]Life *free = new Life(const long OpenSource);[/ltr]
2006-06-13, 02:47 PM,
ارسال : #78

آقا یا خانمی نوشتند :
و سواد و تجربه ام بهم ميگه براي توليد اين محصول قطعا زمان و هزينه قابل توجهي صرف شده كه مقدار زياديش به رايگان منتشر شده كه ترجمه فارسي گنوم بخشي از اونه يا مثلا شمارگان فارسي و تغييرات ليب سي و سورت فارسي و تقويم و ...

عزیزم , اونها glibc و تقویم و این حرف ها رو برای لینوکس شریف ننوشتند.اونها بعدا به این فکر افتادند که یه Distro بسازند.
اونها یه سری از بچه های مرکز محاسبات شریف بودن که کار فارسی سازی رو به صورت کار دانشجویی می‌کردند.بعدا یک سری از همین بچه‌ها یه فراکسیون تشکیل دادند و شرکت مذکور رو تشکیل دادند.
در ضمن خود همین تقویم و چیزهایی که release کردن به پروژه فارسی لینوکس حتی فروختن.اینقدر فکر نکنید که فارسی‌وب شریف کاری کرده با این توزیعی که داده بیرون , بلکه بچه های مرکز محاسبات شریف بودن که ........
2006-06-13, 03:02 PM,
ارسال : #79

من فقط جواب مطالبي رو ميدم كه براي بحث ارزش داشته باشن :

نقل قول :سته 080 تماما توسط من پچ شده و كاملا هسته مستقلي هست. حتي يكي دو تا پچ هم به پيشنهاد من روي كانوتيكس اضافه كردن. ميتوني سورس كرنل پارسيكس رو بگيري ببينيد. كافيه يه بار دستور dpkg -l | grep parsix رو بزني تا بفهمي چه خبره و....

آلن جان . فكر ميكنم كه اين مطلب واقعيت نداره . اگر واقعيت داره لطفا ليستي از Patch هائي كه روي كرنل پارسيكس نصب كردي همينجا بذار . ( چون مطمئنم اينكار رو نكردي قطعا ما ليستي اينجا نخواهيم ديد چون به محض انتشار ليستي كه واقعي نباشه خيلي چيزها مشخص ميشه )

به بقيه دوستان هم همچنان توصيه ميكنم درباره مطالبي اظهار نظر كنند كه واقعا در موردش ميدونن نه در مورد مطالبي كه دوست دارن تظاهر كنن در موردش ميدونن .
من منتظر ليست Patch ها هستم تا بحث ادامه پيدا كنه

ممنون Smile
2006-06-13, 03:04 PM,
ارسال : #80

به نظرم مهمان گرامی نسخه‌های اولیه پارسیکس رو دارن، اگر نسخه جدید رو تهیه کنن نظرشون عوض میشه.(و اگر بی اطلاع و مغرض باشن از روی Theme میگن کپی برداری از Ubuntu)
موفق باشید

[ltr]Actually, unix is a very user-friendly system. It’s just that it is particular about which users it chooses to be friendly with.[/ltr]
موضوع بسته است 

رفتن به انجمن :

کاربران در حال مشاهده موضوع : 1 مهمان