لطفا وارد شوید یا ثبت‌نام کنید تا به انجمن‌ها دسترسی کامل داشته باشید.

امتياز موضوع :
  • 0 رأي - معدل امتيازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ATM و win
2006-08-01, 11:52 PM,
ارسال : #1
ATM و win
سلام

اين عكس از ATM بانك ملت هست ، به نظر من اگه ATM ها با ويندوز باشه احتمالا سيستم مديريت و سرور هم ويندوز هست

واي به حال ما كه پول ها مون رو ميديم دست اين ويندوز سوراخ سوراخ

[عکس : 5505atm.jpg]
مشاهده تارنمای کاربر جستجوی تمامی ارسال های کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
2006-08-01, 11:54 PM,
ارسال : #2

این دیگه آخرشه.
2006-08-22, 03:52 PM,
ارسال : #3

سلام:

من یکبار وقت راه اندازی خودپرداز بانک ملت تو دانشگاه از نزدیک نحوه کارشو دیدم .... خدا وکیلی اینا مهندساش خیلی تعصیلن.... اولا توش یک کیس کامپیوتر گذاشته بودن با سی دی رام و بقیه متعلقاتش ... داشت IP دستگاه رو شت می کرد و سیستم عامل هم که ویندوز با امنیت فوق العاده بود...

آخه یکی نیست بگه بابا با این همه سیستم توکار Embedded و متخصص قوی و لینوکس مجانی دیگه این مارا جرات نمی خواد که.....

ولیکن هیچی .. آخرش هم جناب بانک سپه نرم افزار و کل مجموعه خودشو میده انگلیس مینویسه دلیل دیر کردش هم تو شتاب همین میگه ... خودمون مگه کم متخصص داریم ...خداییش کمتر از اونا هم پول میگیرن.....کارشونم خیلی بهتره ولی کو گوش شنوا.....

یه چیز جالبم بگو من یکبار نزدیک بود چکی که با خودپرداز سپه می خواستم پرداخت کنم گم بشه ...همین چند وفت پیشم خودپرداز پول کم داد بهم ....بنک هم دورد کرد....ظاهرا مخزنش یک استباه پر شده بود....

واقعا آدم دلش می سوزه که از فن آوریهای جدید، که ساده ترین کار استفاده از اوناست هم به خوبی استفاده کنیم حالا طراحی و پیاده سازیش بخوره تو سر آمریکا.....
2006-08-22, 04:01 PM,
ارسال : #4

راستی یادم رفت بگم
بازم یکم خدا پدر بانک سامان بیامرزه که اومده یجورایی زور میزنه که بگه بابا بانکداری الکترونیک تلفن بانک و اس ام اس بانک نیست یا آقا بانکهای دولتی یکم جرات پیدا کنید، خب متخصص و اینکاره بیارید و الکی نیایید چندتا کابل و ابزار و بهم ببندید بگید شبکه اینترنت داریم و فقط جرات صورتحساب یا انتفال 400 هزار تومانی .....ملت تو خارجه میان میلیون و میایارد دلار انتفال میدن ....خرید میکنن .... خدابیامرز مستر کارت و ویزا خسارت مشتری تقبل میکنه ... شما چرا از زیر یه هزاری در میرید و نمیایید مشتریاتونو نگه دارید....
مشاهده تارنمای کاربر جستجوی تمامی ارسال های کاربر
2008-12-18, 12:39 AM,
ارسال : #5
Re: ATM و win
Digital نویسنده :سلام

اين عكس از ATM بانك ملت هست ، به نظر من اگه ATM ها با ويندوز باشه احتمالا سيستم مديريت و سرور هم ويندوز هست

واي به حال ما كه پول ها مون رو ميديم دست اين ويندوز سوراخ سوراخ

[عکس : 5505atm.jpg]

کشته مرده‌ این پیغام Welcome to the find new hardware هستم....! فکر کنم برای ورود به یک فاجعه خوش‌آمد گویی توی رسم و رسومات مایکروسافت هست؟!
زمانی که با ویندوز کار می‌کردم این پنجره برای من نشانه تریکدن سیستم بود! :roll:
جستجوی تمامی ارسال های کاربر
2008-12-18, 01:27 PM,
ارسال : #6
پاسخ: Re: ATM و win
There is no security on this earth. Only opportunity.
Douglas MacArthur
جستجوی تمامی ارسال های کاربر

رفتن به انجمن :

کاربران در حال مشاهده موضوع : 1 مهمان