لطفا وارد شوید یا ثبت‌نام کنید تا به انجمن‌ها دسترسی کامل داشته باشید.

امتياز موضوع :
  • 0 رأي - معدل امتيازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
gnome-cd
2006-08-11, 12:31 AM,
ارسال : #1
gnome-cd
برنامه gnome-cd توی دبیان سارژ صدا را به کارت صوتی نمیفرستد یعنی صدا ندارد به نظر شما دلیلش چیه در ضمن DVD-rom من کابل صدایش وصل نیست و در ضمن xmms و kscd صدا را با تنضیماتی به کارت صدا میفرستند ولی gnome-cd جایی برای تنظیم این مورد ندارد چه کار کنم چون من بیشتر مواقع از gnome استفاده میکنم و gnome-cd هم مانند فضولها موقعی که Audio CD را توی DVD-rom میگذارم میپرد وسط ولی صدایی هم ندارد.چه کار کنم؟
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
2006-08-11, 12:45 AM,
ارسال : #2

killall esd
رو تست کن .

[عکس : python-logo.gif]
جستجوی تمامی ارسال های کاربر
2006-08-12, 11:19 AM,
ارسال : #3

دوست عزیز ربطی به esd ندارد مشکل این است که کامپیوتر من کابل صدای DVD-rom ندارد و روی درب کیس هم برچسپ گارانتی است و من نمیتوانم ان را باز کنم و برنامه gnome-cd توی دبیان میخواهد صدا را به صورت مستفیم از طریق کابل Audio مربوط به DVD-rom پخش کند.
یک مطلب پیدا کردم که این مشکل را توضیح داده که در پایین میتوانید ببینید. من با xmms و kscd توانستم صدا را به صورت دیجیتالی پخش کنم چون این دو نرم افزار جایی برای تنظیم پخش صدا به صورت دیجیتالی داشتند ولی نمیدانم چطور gnome-cd را تنظیم کنم که صدا را به صورت دیجیتالی پخش کند من غیر از debian لینوکس فدورا و freeBSD 5.4 را هم دارم که gnome-cd این دو صدا را به صورت دیجیتالی پخش میکنند و مشکلی ندارند تنها دبیان سارژ مشکل دارد حتی ویندوز هم مشکلی ندارد.کسی میداند چطور میشود gnome-cd دبیان را تنظیم کرد که صدا را به صورت دیجیتالی پخش کند؟
[ltr]
Some manufacturers are cheap enough to ship their computer boxes without that wire. You'll need to get one (not that expensive) to make gnome cd & kscd to work.

Or, you can make the computer read the cd and convert it to .WAV on the fly. This is called Digital Audio Extraction, and doesn't need that wire from the sound card to the CD-ROM.

XMMS has support for this. Just configure the CD audio plugin in XMMS's preferences.
[/ltr]

رفتن به انجمن :

کاربران در حال مشاهده موضوع : 1 مهمان