لطفا وارد شوید یا ثبت‌نام کنید تا به انجمن‌ها دسترسی کامل داشته باشید.

امتياز موضوع :
  • 0 رأي - معدل امتيازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Squid برای کامپیوتر خودم
2006-09-23, 09:33 PM,
ارسال : #1
Squid برای کامپیوتر خودم
سلام من squid را راه انداختم و داره کار میکنه کامپیوتر های شبکه هم اینترنتشون از روی squid عبور میکنه من خودم پشت کامپیوتری که squid روی ان run است نشسته ام حالا میخواهم درخواستهای خودم برای اینترنت هم از روی اینترنت رد بشه درخواستهای تمام برنامه ها
کامپیوتر من ۲ کارت شبکه داره که eth0 به شبکه وصله (بقیه کامپیوتر ها ) و eth1 هم به مودم adsl برای وصل شدن به اینترنت با adsl .
squid تنظیم شده که روی eth0 کار کنه حالا من برای اینکه تمام درخواستهای خودم به دنیای خارج از روی از روی squid رد بشه چه کار کنم؟
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
2006-09-23, 11:21 PM,
ارسال : #2
Re: Squid برای کامپیوتر خودم
Anonymous نویسنده :سلام من squid را راه انداختم و داره کار میکنه کامپیوتر های شبکه هم اینترنتشون از روی squid عبور میکنه من خودم پشت کامپیوتری که squid روی ان run است نشسته ام حالا میخواهم درخواستهای خودم برای اینترنت هم از روی اینترنت رد بشه درخواستهای تمام برنامه ها
کامپیوتر من ۲ کارت شبکه داره که eth0 به شبکه وصله (بقیه کامپیوتر ها ) و eth1 هم به مودم adsl برای وصل شدن به اینترنت با adsl .
squid تنظیم شده که روی eth0 کار کنه حالا من برای اینکه تمام درخواستهای خودم به دنیای خارج از روی از روی squid رد بشه چه کار کنم؟

Sorry this is english ,
you need to use kernels Nat local extenstion which is expremnetal , you need to recompile the kernel .

Wish you Were here ...
مشاهده تارنمای کاربر جستجوی تمامی ارسال های کاربر
2006-09-23, 11:30 PM,
ارسال : #3

میتونم به عنوان یک ماژول به کرنل اضافش کنم ؟
2006-09-24, 12:07 AM,
ارسال : #4

Anonymous نویسنده :میتونم به عنوان یک ماژول به کرنل اضافش کنم ؟

No its extension
2006-09-24, 12:17 AM,
ارسال : #5

ok I fahmidam
2006-09-24, 12:24 AM,
ارسال : #6

سلام
این درخواست ها چی هستند .
برای http می تونید browser را روی localhost قرار بدید Smile
برنامه های دیگه هم ممکن است قابلیت استفاده از پروکسی سرور را داشته باشند. مانند gaim kopete skype Smile
فکر کنم که اینها بخش زیادی از ترافیک را پوشش بده
جستجوی تمامی ارسال های کاربر
2006-09-24, 01:23 AM,
ارسال : #7

مشکل اصلی browser است که تنظیمات پراکسی ان را برای دور زدن فیلتر مخابرات لازم دارم وگر نه بقیه برنامه ها که چندان مهم نیستند.

رفتن به انجمن :

کاربران در حال مشاهده موضوع : 1 مهمان