لطفا وارد شوید یا ثبت‌نام کنید تا به انجمن‌ها دسترسی کامل داشته باشید.

امتياز موضوع :
  • 0 رأي - معدل امتيازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دوستان ضروری و فوری
2006-10-08, 02:52 AM,
ارسال : #1
دوستان ضروری و فوری
سلام

1 : دوستان بهترین مودم برای اتصال adsl چیه فردا یه خط می گیرم لطف کنید بهترین مودمی که هیچ گونه مشکلی برای اتصال به اینترینت با خط adsl را برای من معرفی کنید به گونه ای باشه که در تمام لینوکسها مشکل برام درست نکنه سابقا از مودم u.s.robotics خارجی استفاده می کردم سریالی بود و خیلی عالی در تمام توزیعها با مشکل مواجه نمی شدم
از لحاظ کیفیت نیز بالا باشه
2 :
نقل قول : شما ننوشتید که سرویس ADSL به چه روشی متصل می شود؟ روش های مرسوم MPoA و PPPoE و PPPoA هست.

این روش اتصال یعنی چی آیا اختیاری هستن کدام یک بهتره لطف کنید توضیحی بدید بهترینش برای اتصال بواسطه لینوکس کدامه ؟

ببخشید سریع نوشتم اشکالی بود از همگی شما عذر می خوام موفق باشید.
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
2006-10-08, 05:59 AM,
ارسال : #2

و.الا من مودمی که استفاده می کنم Symphony 800C هست. بد نیست خوبه
خروجی Lan و USB داره حالا به انتخاب خودتون هر کدوم رو وصل کردید
ولی در مورد PPOE و PPPoA تا اونجایی که من می دونم فکر کنم بر می گرده به کسی که به شما این سرویس رو می ده بازم دقیق نمی دونم در زمینه شبکه زیاد نمی دونم ولی من DHCP وصلم ( حالا نمی دونم جزو همین ها هست یا نه)
من در یه جایی داشتم ADSL وصل می کردم که نیاز به user & pass داشت به صورت PPPoE وصل شدم

حمایت از افرادی که به GNU/GPL علاقه دارند با ارزش تر از خود GNU/GPL است
مشاهده تارنمای کاربر جستجوی تمامی ارسال های کاربر
2006-10-08, 07:31 AM,
ارسال : #3

[quote] در مورد PPOE و PPPoA تا اونجایی که من می دونم فکر کنم بر می گرده به کسی که به شما این سرویس رو می ده [quote]

دوست عزیز دست شما درد نکنه ولی معلوم نشد که ما می تونیم پیشنهاد بدیدم یا خیر منظورم به سرویس دهنده است
2006-10-08, 09:56 AM,
ارسال : #4

شک دارم بتونید پیشنهاد بدید! باید بببینید کدوم سرویس رو می‌دن و از همون استفاده کنید.

[ltr]Life *free = new Life(const long OpenSource);[/ltr]
2006-10-08, 11:16 AM,
ارسال : #5

تنها نکته خیلی مهم اینه که حتما باید مودمی بگیری که خروجی Ethernet داشته باشه تا از طریق کارت شبکه به کامپیوترت وصل بشه.

آزادی عقیده و کیبرد حق هر انسان است.
<!-- w --><a class="postlink" href="http://www.FreeKeyboard.net">www.FreeKeyboard.net</a><!-- w -->

رفتن به انجمن :

کاربران در حال مشاهده موضوع : 1 مهمان