لطفا وارد شوید یا ثبت‌نام کنید تا به انجمن‌ها دسترسی کامل داشته باشید.

امتياز موضوع :
  • 0 رأي - معدل امتيازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تبدیل دی وی دی زوزه به سی دی
2006-11-05, 11:36 AM,
ارسال : #1
تبدیل دی وی دی زوزه به سی دی
با سلام چند تا سئوال داشتم
اول اینکه من زوزه 10.2 رو دانلود کردم که فایل iso برای دی وی دی است بگید چطور به سی ی تبدیل کنم
دوم اینه آیا میشه موقع نصب نرم افزار از منابع زوزه در یاست وقتی سی دی یا دی وی دی رو میخواد به جاش ایمیج اونو به درایو سی دی رام مونت کنم یا نه آیا قبول میکنه؟ اگه نه یه کار مشابه بگید که به جای قرار دادن دیسک از خارج یه جوری از داخل هارد دیسک با ایمیج این کار رو بکنم
ممنون از زحماتتون
وحید :wink:
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
2006-11-06, 08:53 AM,
ارسال : #2

بابا این جواب ما پس چی شد
منتظریم ها...
:cry:
2006-11-07, 06:01 AM,
ارسال : #3

علیک سلام
خوب پاسخ ندادن بچه‌ها خودش یه پاسخه، این یعنی کسی نمی‌دونه چطور می‌شه DVD نصب زوزه رو به CD تبدیل کرد.

درباره‌ی پرسش دوم به دلیل انتخاب نکردن موضوع مناسب برای پست خیلی‌ها مثل من ندید ردش کردند رفته، چون فکر نمی‌کردند شما دوتا سوال داشته باشید، هرکی ببینه می‌گه خوب یه سوال درباره‌ی تبدیل DVDی زوزه به CD هست که من بلد نیستم پس برم سراغ پست بعدی، پس برای پرسش‌هاتون عنوانی مناسب انتخاب کنید تا سریع‌تر پاسخ بگیرید. مثلا« تبدیل DVD زوزه به CD و نصب برنامه‌ها در زوزه» یا .....

اما پرسش دوم، باید بگم می‌شه. وقتی زوزه رو نصب کردید بیاید یه ISO image از DVD بگیرید و هربار خواستید چیزی نصب کنید بله اون رو Mount کنید. یعنی iso رو به دایرکتوری media/cdrom/ خودتون ماونت کنید.

[ltr]
$Nəvid$
In a world without any fences or walls,
Who needs gates or windows ?
گنو ایران | لیست مقالات فارسی گنو ایران |
[/ltr]
مشاهده تارنمای کاربر جستجوی تمامی ارسال های کاربر

رفتن به انجمن :

کاربران در حال مشاهده موضوع : 1 مهمان